Monthly Archives: aprill 2017

Emadepäeva peod

Esmaspäeval 8. mail kell 16:00 Karikakra rühm
Esmaspäeval 8. mail kell 17:00 Meelespea rühm

Teisipäeval 9. mail kell 17:00 Ülase rühm

Kolmapäeval 10. mail kell 17:00 Kellukese rühm

Reedel 12.mail kell 17:00 Sinilille rühm

Neljapäeval 18. mail Rukkilille rühma emadepäeva pidu Sulu külamajas

SÜDAMEKUU

LIIGU KOGU SÜDAMEST

Südamenädal 17.-21. aprill 2017

Ühel südamenädala päeval (rühma valikul) valmistavad lapsed rühmas tervisliku salati.

Esmaspäev 17. aprill

8:10 Hommikuvõimlemine õues (saju korral saalis) lipuplatsil – liikumisõpetaja Reet Elmik

Õues õppimine, õppe- ja liikumismängud lasteaia õuealal või vabas looduses

11.00 Sinilille ja Meelespea rühma liikumistegevus Haimre puiestee võimlas

Teisipäev 18. aprill

8:15 Hommikuvõimlemine – läbiviijad Sinilille rühma lapsed koos õpetajaga

Õues õppimine, õppe- ja liikumismängud lasteaia õuealal või vabas looduses

13:30-15:00 lasteaia töötajate omavalmistatud tervislike salatite degusteerimine

Kolmapäev 19. aprill

8:15 Hommikuvõimlemine – läbiviijad Meelespea rühma lapsed koos õpetajaga.

Õues õppimine, õppe- ja liikumismängud lasteaia õuealal või vabas looduses

11:00-13:00 Töötajate varerõhu mõõtmine – tervishoiutöötaja Lilija Taganõmm

18:30-19:30 Töötajatele kepikõnd gümnaasiumi staadioni taga, pärast jätkub sportlik tegevus gümnaasiumi saalis.

Neljapäev 20. aprill

8:10 Hommikuvõimlemine õues lipuplatsil (saju korral saalis) – liikumiõpetaja Reet Elmik

8.45 Sinilille rühma loodusreis Silma Õpikotta (KIK-i projekt)

Meelespea, Rukkilille ja Ülase rühma liikumistegevused gümnaasiumi staadionil

Õues õppimine, õppe- ja liikumimängud lasteaia õuealal või vabas looduses

Reede 21. aprill

8:15 Hommikuvõimlemine – läbiviijad Rukkilille rühma lapsed koos õpetajaga

8:30 Sinilille ja Meelespea rühma võistkond (6 poissi ja 6 tüdrukut) osalevad Tallinnas üle-eestilisel lasteaedade spordipäeval Audentese Spordiklubis

Õues õppimine, õppe- ja liikumismängud lasteaia õuealal või vabas looduses